Kompletní realizace základů a sloupků

O společnosti

Stavební společnost Palart s.r.o. byla založena na základě dlouholetých stavebních zkušenostech specializující se na stavbu plotů. Díky blízké spolupráce přímo s českým výrobcem designových plotových výplní, bran, branek, kompletně navrhneme Vaše oplocení. Zrealizujeme základy, podezdívky, sloupky a souběžně zhotovíme i další úpravy, abychom Vás ušetřili nepříjemného pohledu na probíhající stavbu. 

Jsme s Vámi od první myšlenky projektu. Poskytneme odborné poradenství, konzultaci, zaměříme budoucí záměr. Projekt zkreslíme a vypracujeme kompletní projektovou dokumentaci. Pro poskytnutí úplného servisu za Vás zajistíme úřední úkony u dotčených správních orgánu a majitelů sítí infrastruktury.

Naší hodnotou je poskytnutí kompletních služeb opravdu „na klíč“, tak aby jste svůj volný čas věnovali Vaší rodině a koníčkům. Prioritou je pro nás kvalita prováděných staveb s důrazem na detail a Vaše spokojenost.


Kde působíme?

Stavby provádíme na území ČR především ve východních Čechách, Středočeském kraji a v Praze, kde Vám zajistíme tu nejlepší péči a kompletní plnohodnotný servis.

Pošlete nám poptávku